Hakkımızda

Trileçe Dünyası® Şubat 2014'te Türkiye'nin ilk toptan Trileçe üreten firması olarak sektörde yerini aldı. O dönem günlük 2 ton üretim kapasitesine sahipti.

Henüz Türkiye'de hiç bilinmeyen Trileçe'nin tanıtımı yolunda "Balkanlardan Gelen Lezzet", "Denediniz mi?" sloganları ile çıktığı yolda ilerlemesi çok kolay oldu çünkü ürün gerçekten her tadan tarafından beğenildi. Trileçe'sinin hafifliği, lezzeti, aroması ve kaliteden ödün verilmeyişi onu kısa zamanda Türk damak zevkinde hak ettiği yere oturttu.

Mayıs 2015 itibarı ile modern üretim tesisine taşınan firma hem kalitesini hem de kapasitesini daha üst seviyelere taşımış oldu. Yeni tesisinde artık sizlere Trileçe ile birlikte yeni lezzetler de sunmaya başladı.

Kafeteryalar, çay bahçeleri, catering firmaları, lokantalar vb yüzlerce satış noktası  ile sizlere mükemmel lezzetler sunmaya devam etmektedir.

Tanıtım Kataloğu

Vizyonumuz

Trileçe Dünyası® tatlı ve pastacılık sektöründe yeni ufuklar açarak, lezzetli, kaliteli, sağlıklı ürünler üreterek yaygın dağıtım ağları vasıtasıyla saygın ve kaliteli satış noktalarında sevenleriyle buluşmayı hedeflemektedir.

Yüzlerce satış noktasına ulaşarak hedefini gerçekleştirme yolunda başarıyla ilerlemektedir.

Misyonumuz

Trileçe Dünyası® müşterilerine taze, kaliteli, sağlıklı, lezzetli ürünler sunmayı görev edinmiştir.

Ürünlerimizin tazeliğinden emin olunabilmesi için üretildikleri anda tarih etiketleri yapıştırılmaktadır. Kaliteli ve sağlıklı ürünler için yapay tatlandırıcılardan, aromalardan ve her türlü katkılardan uzak durulmaktadır.

Tüm çabamız afiyetle tüketmeniz için...

 

Trileçe Dünyası® ve Trileçe Sarayı® Sütlü Kekli Tatlıcılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin tescilli markalarıdır.